Cześć,
nazywam się Karolina Kotas

Na co dzień inspiruję kobiety do holistycznej dbałości o siebie. Udowadniam, że kobieta zadbana na wielu różnych płaszczyznach – to kobieta spełniona, emanująca pięknem zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Jestem modowym praktykiem. Dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, z przekonaniem że każda z nas – niezależnie od wieku, rozmiaru, życiowych ról – może wyglądać świetnie, w swoim stylu!

Lubię o sobie mówić, że ubieram kobiety w styl i  pewność siebie.

Poznajmy się

Kim więc jestem?
Absolwentką ekonomii oraz zarządzania międzynarodowego, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moim marzeniem kiedyś było mieszkać w Krakowie, ostatecznie padło na Chorzów i dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić: to moje miejsce.

Zawodowo bardzo długo byłam związana z branżą kredytową, zaczynałam w niej – mając zaledwie 19 lat!

Dziś jestem tutaj, tworząc swoją markę osobistą, opartą przede wszystkim na zaufaniu moich obserwatorek do mnie, do mojego  doświadczenia modowego, urodowego, życiowego. Jestem tutaj, ponieważ Wy jesteście ze mną. Za Waszym zaufaniem – idzie również zaufanie marek, które pragną współtworzyć naszą kobiecą społeczność.

Zaufali mi

W ostatnim 1,5 roku miałam przyjemność zrealizować ponad 500 kampanii reklamowych dla różnych marek.

Na swoim Instagramie zgromadziłam 200 tysięcy obserwujących.

To dla mnie wielki sukces i dowód zaufania!

Mogłaś o mnie słyszeć

Dziennik Bałtycki

Stylizacje do pracy w biurze na upalne dni

Marketing na luzie

Jak osiągnąć sukces na Instagramie

kobieta gazeta.pl

Jak dobrać rajstopy, by pasowały do stylizacji?

Interia

Jakie dżinsy wybierać, by wyglądać „drogo”

Pytanie na śniadanie

T-shirt i jeansy – jedna baza, wiele stylizacji

Pytanie na śniadanie

Jak łączyć tkaniny, by wyglądały modnie i luksusowo?

Pytanie na śniadanie

Wzory na ubraniach,
a figura

O mnie

Prywatnie?
Żona Janka, mama Franka.
Wielbicielka równowagi, piękna, jakości i samodbałości.
Uwielbiam rozwój i… uwielbiam do niego inspirować!
Mój idealny dzień? Dobra kawa. Dobrzy ludzie. Czas na pracę. Czas dla siebie. Rodzina tuż obok mnie.

Życie nauczyło mnie jak ważna jest niezależność finansowa w budowaniu poczucia pewności siebie i staram się dzielić również tym doświadczeniem. Jestem świadoma i chciałabym, abyście również takimi były.

Moja misja

Każdego dnia tworzę treści, które mają za zadanie  przekonywać o jednym: moda najlepiej sprawdza się w ujęciu holistycznym, gdy taką samą wagę  przykładamy do doboru ubrań,  zadbanego ciała, spokojnej głowy,  niezależności finansowej i własnych przekonań.

Moja domena jest taka, że moda jest dla każdego. Uważam, że bez względu na budżet, można mieć swój indywidualny styl i ubierać się modnie i z klasą.

Inspiracja światowymi domami mody absolutnie nie stoi na przeszkodzie, aby kreować budżetowe stylizacje.

Cały czas się szkolę, wyszukuję najlepsze kursy i szkolenia, moda już dawno przestała być dla mnie tylko pasją – to moja misja, moja codzienność i specjalizacja, w której chcę być możliwie najlepsza.

Tak, uwielbiam modę!

Kocham ją za różnorodność, możliwość wyboru. Przede wszystkim jednak za to, jak wielką moc niesie ze sobą!

Odpowiednia stylizacja potrafi nie tylko zachwycić przy konkretnej okazji, również podkreślić to, co w nas najpiękniejsze, ukryć mankamenty, wzmocnić wrażenie, dać się zapamiętać. Żyję w przekonaniu, że ubrania odmieniają życie. Nie w ujęciu dosłownym, choć zdarza się i tak.

Odpowiednio wystylizowana kobieta – to kobieta nie tylko zadbana, co pewniejsza siebie i swoich kompetencji.

O wiele łatwiej jest nam osiągać cele, gdy tę pewność posiadamy i pielęgnujemy. Odpowiedni strój to – bardzo często! – przepustka do sukcesu, warto o tym pamiętać.

Niezależnie od tego, ile masz lat, jaki nosisz rozmiar, czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz – możesz wyglądać stylowo, kobieco, pięknie! Budowanie pewności siebie to proces, który opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, eksperymentowaniu, inspiracjach i podążaniu.

Wspieram Was w tym procesie, od początku do końca. Inspiruję do zmian. Zapewniam narzędzia. Podaję gotowe rozwiązania. Dbam o to, aby poprowadzić Cię od postanowienia o zmianach – do finału tych zmian!

Ostatnio na blogu