Oferta dla firm
i sklepów

Doceniasz znaczenie wizerunku swojej firmy?

Chcesz zadbać o to, aby był profesjonalny, nienaganny, spójny?

Doskonale to rozumiem! Wizerunek firmy to absolutna podstawa budowania pierwszego wrażenia, które  najczęściej decyduje o tym, czy klient zostanie – czy też pójdzie jednak gdzieś indziej.

Nazywam się Karolina Kotas

Na co dzień inspiruję kobiety do holistycznej dbałości o siebie. Udowadniam, że kobieta zadbana na wielu różnych płaszczyznach – to kobieta spełniona, emanująca pięknem zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Usługi dla firm

Na co dzień zajmuję się wsparciem wizerunkowym dla firm, które pragną wznieść swój wizerunek na wyżyny  profesjonalizmu, estetyki i konkurencyjności.

  • Przeprowadzam kompleksowe audyty wizerunkowe dla firm, dla pracowników na każdym szczeblu: od recepcji po zarząd
  • Przygotowuję wizerunkowo eventy, wystąpienia, konferencje
  • Nadzoruję sesje wizerunkowe i biznesowe
  • Przeprowadzam indywidualne konsultacje  wizerunkowe z pracownikami
  • Projektuję i przeprowadzam warsztaty podczas pracowniczych spotkań integracyjnych.

Twoja firma potrzebuje profesjonalnego wizerunku.
Stworzę go na miarę Waszej marki.

Usługi szkoleniowe dla sklepów 

Wizerunek obsługi sklepu jest ważny – tak samo jak  przygotowanie do pracy z klientem,
nawet najbardziej wymagającym.

Zadbaj o to, aby Twój sklep z modą – zapewniał nie tylko asortyment najwyższej jakości, ale również obsługę, która wyróżni się na tle konkurencji!

Szkolę obsługę sklepów odzieżowych z zakresu niezbędnego, aby świadomie i profesjonalnie obsługiwać klientów, z uwzględnieniem zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

Co mogę zrobić dla Ciebie, dla Twoich pracowników i dla Twojej firmy?

  • Prowadzę kompleksowe szkolenia dla pracowników sklepów odzieżowych, przekazując im wiedzę  niezbędną do obsługi klienta, z uwzględnieniem doboru ubrań do sylwetek, typu kolorystycznego, indywidualnych potrzeb i upodobań
  • Uczę profesjonalizmu na linii klient-doradca,  podnosząc nie tylko poziom świadomości i wiedzy, ale również elastyczności w podejściu do klienta, czyniąc każdego przypadkiem indywidualnym
  • Wzmacniam pewność siebie pracowników sklepów, wspierając ich w udoskonaleniu własnego wizerunku, dostarczając im niezbędne narzędzia i wiedzę
  • Prowadzę szkolenia z zakresu usługi osobistej stylistki, której to rola w Waszym sklepie – jest nieoceniona! Razem podniesiemy prestiż Waszej marki, aby każdy klient poczuł się tutaj wyjątkowo
  • Prowadzę szkolenia z zakresu stylizowania ubrań. Nie wystarczy powiesić je na wieszaki. Nauczę tworzenia stylizacji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Niech Wasza witryna przyciąga uwagę i zaprasza do wejścia!

Twój sklep to nie tylko ubrania.
Twój sklep to ludzie, których profesjonalizm to klucz do sukcesu marki.

Masz pytania odnośnie oferty dla firm?
Cena konsultacji, szkoleń, warsztatów jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu działań, które zostaną podjęte.

Skontaktuj się z nami!