Kilka słów o mnie

Cześć!
Nazywam się Karolina Kotas.
Urodziłam się 01.10.1988 roku na Śląsku.
Jestem najstarsza z piątki rodzeństwa. A zostając na chwilę przy tym temacie to mój najmłodszy brat jest ode mnie o 24 lata młodszy i w związku z tym jest o 4 lata straszy od mojego syna 🙂 Są kumplami.
Skończyłam dzienną ekonomię oraz zarządzanie międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Marzyłam o mieszkaniu w dużym mieście. Kraków był idealny. Jednak los chciał, że poznałam mojego męża i z powrotem wróciłam do Katowic.
Jesteśmy niestandardową parą.
Pytasz dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na dużą różnicę wieku która nas dzieli. Ale o naszym małżeństwie będzie w innych postach 🙂
Pierwszą prawdziwą pracę rozpoczęłam kiedy poszłam na studia, czyli kiedy miałam 19 lat. Właściwie może nie do końca można to nazwać prawdziwą pracą bo gdy ktoś zaproponował mi wtedy pracę jako doradca finansowy to nawet nie upominałam się o jakąś umowę czy podstawę… Tak zaczęła się moja biznesowa przygoda z branżą finansową, która trwa do dziś.
Ten blog jest dla mnie miejscem do napisania tego wszystkiego, czego nie mogę zamieścić na moim profilu na Instagramie. Miejscem do wspierania kobiet, motywowania ich, do budowania ich wiary w siebie. Pytasz co mnie uprawnia do pisania na tak ważne i odpowiedzialne tematy ? Dowiesz się tego na pewno w moich postach.
Może Cię to zaskoczyć, ale na moim blogu będziesz mogła spotkać wielu autorów. Do pisania różnych tekstów będę zapraszać osoby z doświadczeniem w danej dziedzinie, które miały okazję przeżyć to, o czym piszą. Będę zapraszała specjalistów i fachowców w danym temacie. Chcę dawać Ci jak najlepszą jakościowo wiedzę i jak najlepsze merytorycznie teksty.
Cieszę się, że tu jesteś.
Karolina